zondag 15 oktober 2017

Tussen de regels #64

In de boekenwereld is het nooit komkommertijd. Zo komt er een tv-serie gebaseerd op Judas, werden er weer verschillende literaire prijzen uitgereikt én is er goed nieuws voor fans van Fifty Shades of Grey.

donderdag 12 oktober 2017

RECENSIE | Te waar om mooi te zijn - Roxanne Wellens

Het jonge leven van Othello valt stil als zijn zus Minthe zelfmoord pleegt. Ze wilde absoluut vrij zijn, zonder compromissen. Dat ideaal kon ze in het leven niet bereiken, daarom koos ze voor de dood, die ze de ultieme vrijheid noemt. Maar klopt dat wel? Othello is vastbesloten vrijheid te vinden in de onverwachte kronkels van het leven zelf. Tot de liefde op zijn pad komt.

dinsdag 10 oktober 2017

Gewoon Gelukkig #17

Naast lezen en bloggen zijn er nog een hoop andere dingen waar ik gelukkig van word. Wandelen met een podcast van Susan Cain in mijn oren bijvoorbeeld, of wat rondhossen met mijn camera. En van gelukslijstjes, daar word ik nu toevallig ook gewoon gelukkig van.

zondag 8 oktober 2017

Tussen de regels #63

Er viel de afgelopen week weer heel wat te beleven in boekenland. Zo werden de Gouden Griffel, de Debuutprijs én natuurlijk ook de Nobelprijs voor Literatuur uitgereikt.

dinsdag 3 oktober 2017

Tot ziens september, welkom oktober!

It's that time of year again! Eindelijk weer tijd om onder een dekentje te genieten van thee en een goed boek. Dat lukte me in september alleszins heel goed. Ik las maar liefst negen boeken! Van non-fictie over poëzie tot thrillers en kinderboeken.

zondag 1 oktober 2017

Tussen de regels #62

Tussen de regels staat deze week bijna volledig in het teken van kinderboeken. Naast de exodus bij uitgeverij Querido is er gelukkig ook nog leuk kinderboekennieuws te melden.

dinsdag 26 september 2017

Mijn nieuwe agenda voor 2018

Ieder jaar rond deze tijd begint mijn zoektocht naar een agenda voor het nieuwe jaar. Hij moet aan heel wat eisen voldoen, dus het vinden van de perfecte agenda kan al eens wat tijd in beslag nemen. Maar dit jaar dus niet. Zo'n maand geleden spotte ik - zonder al echt op zoek te zijn - dit prachtig exemplaar bij Van Piere in Eindhoven.